Modernizacja zespołu boisk sportowych budowanych w ramach projektu „Moje Boisko – ORLIK 2012” przy Zespole Szkół ponadgimnazjalnych nr 3 w Malborku, Aleja Wojska Polskiego nr 502

Powiat Malborski od 5 lipca 2023 r. do 30 października 2023r. realizował inwestycję współfinansowaną przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej pn.

Modernizacja zespołu boisk sportowych budowanych w ramach projektu

„Moje Boisko – ORLIK 2012”

Całkowita wartość inwestycji

:

1 147 278,23 złotych

Wartość  dofinansowania

:

552 200,00 złotych

Modernizacji poddano dwa boiska sportowe:

• Boisko do gry w piłkę nożną o wymiarze 30,00 m x 62,00 m zmodernizowano poprzez usunięci starej nawierzchni, wykonano miejscowe naprawy podbudowy kamiennej wraz wykonaniem spadków do drenażu odwodnienia boiska. Na tak przygotowanym podłożu rozłożono podkład elastyczny  grubości 25 mm  oraz nawierzchnię z trawy syntetycznej wraz z montażem linii do gry w piłkę nożną.
  • Boisko wielofunkcyjne o wymiarze 19,10 m x 32,10 m zmodernizowano poprzez oczyszczenie    i uzupełnienie istniejącej nawierzchni oraz wykonaniu nowego natrysku o grubości min.  13 mm wraz z malowaniem linii do gier zespołowych.

Ponadto  na obu boiskach wymieniono oprawy oświetleniowe na energooszczędne Led oraz dokonano remontu ogrodzenia boisk.