Pomorskie: wakacje poza domem, ale u siebie

Tegoroczne wakacje raczej spędzimy w Polsce. Koronawirus wielu osobom pokrzyżował plany, więc wczasy za granicą część osób odłoży na przyszły rok. Mieszkańcy Pomorskiego mają to szczęście, że mogą spędzić urlop blisko domu, korzystając z uroków regionu: dostępu do morza, czystych kaszubskich jezior i pięknych lasów.

Serwis trojmiasto.pl podpowiada, gdzie można spędzić czas wolny w pobliżu Trójmiasta: na kajakach, rowerach lub za sterem łodzi - link poniżej.